Müşteri Hizmetleri

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra saat 13:00'den önceki siparişleriniz için aynı gün (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Tepekule Mah. 2084/8 Sokak Nurcan Sitesi No:75/B a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Tutarı 450TL'ye kadar olan siparişlerinizde PTT için 20TL, Aras Kargo için 30TL kargo ücreti sipariş tutarınıza sistem tarafından otomatik olarak ilave edilecektir. 450TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olarak gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bu site aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.